Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Filety śledziowe wędzone DESE Litwa 700g.

26,90 
Filet śledzia atlantyckiego bez skóry w oleju roślinnym podwędzane.

Płaty Śledziowe w oleju 700g

26,90 
Płaty śledziowe 70%, lekko solone w oleju z ziołami (ziele angielskie, pieprz, listek laurowy).  

Skandynawski filet śledziowy 450g. EDEGA

15,90 
"Skandynawski" filet śledziowy - specjalny filet śledziowy z olejem w pojemniku.

Śledź w oleju lekko solony 0.5 kg

15,50 

To nasz śledziowy HIT.

Najlepiej sprzedający się produkt w sklepie. Wspaniały smak i aromat. Doskonały do sałatek i wyśmienity soute lub z cebulką.  

Śledzie klasyczne w oleju 0,240kg

11,90 
Z punktu widzenia składników odżywczych, śledź jest cenny, ponieważ zawiera od 15 do 19 procent białka, jednakże jego największa wartość to aminokwasy. Zawiera on również wiele dobrego cholesterolu - od 14 % do 44 % tłuszczu, witaminy A, B, C, D i E, dużo żelaza, jodu, magnezu, siarki, cynku, sodu i fosforu. Produkty śledziowe oznaczone znakiem Zigmas są dobrze znane i popularne, i są wybierane przez konsumentów, którzy cenią sobie wysoką jakość produktów z testowanych receptur. Opakowanie: 240 g.

Śledzie Świąteczne w oleju Dese

17,90 
Bardzo smaczne śledzie w skład których wchodzą: suszone pomidory, grzyby, morele, cebula. W oleju, delikatnie solone.

Wędzony szprot w oleju 190 g. Łotwa

7,90 
Składniki;Ryba ( Sprattus sprattus) wędzona 70%, olej rzepakowy, sól kuchenna. Przechowywać w suchym, chłodnym miejscu. temperatura przechowywania: od 0 °

Zigmas. Małosolny płat śledziowy w oleju 400g.

18,90 
Z punktu widzenia składników odżywczych, śledź jest cenny, ponieważ zawiera od 15 do 19 procent białka, jednakże jego największa wartość to aminokwasy. Zawiera on również wiele dobrego cholesterolu - od 14 % do 44 % tłuszczu, witaminy A, B, C, D i E, dużo żelaza, jodu, magnezu, siarki, cynku, sodu i fosforu. Produkty śledziowe oznaczone znakiem Zigmas są dobrze znane i popularne, i są wybierane przez konsumentów, którzy cenią sobie wysoką jakość produktów z testowanych receptur. Opakowanie: 400 g.